Sberbank Telebank
06 40 41 42 43

BI & DWH szervező

Főbb feladatok

  • Adattárház és üzleti intelligencia területet érintő fejlesztési igények felmérése, követelmény elemzése, megvalósíthatóságának vizsgálata, egyeztetés az érintett társosztályokkal
  • Megvalósíthatósági tanulmány és funkcionális specifikáció elkészítése
  • A fejlesztési feladat felügyelete, együttműködés a fejlesztővel, a leszállított programok IT tesztelése
  • Adattárház és üzleti intelligencia technológia fejlődésének nyomon követése, a technológiai ismereteinek folyamatos aktualizálása, javaslattétel a banki technológia fejlesztésére
  • Szakmai segítségnyújtás az IT és a Bank más szervezeti egységeinek adattárház és üzleti intelligencia területeken

Munkakör betöltésének feltételei

  • 1 év üzleti intelligencia és/vagy adattárház területen szerzett szervezői tapasztalat
  • Nyelvtudás: angol szakmai szövegértés szükséges, kommunikációs szintű beszélt angol előny
  • Szakmai igényesség, naprakész technológiák ismerete, trendek követése
  • Komplex problémák gyors megértése
  • Megoldásra törekvő kommunikáció nem IT-s területek szakmai képviselőivel
  • Önállóság, felelősségvállalás a feladatokért

Állás adatai

Állás azonosító: 1236
Pozíció pontos megnevezés: BI & DWH szervező
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: BI és DWH
Jelentkezési határidő: 2017.09.30.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: BI & DWH szervező