Sberbank Telebank
06 40 41 42 43

Compliance AML / KYC expert

Főbb feladatok

  • A Compliance AML monitoring tevékenység fejlesztése, ellenőrzése, fiókhálózattal kapcsolattartás, bejelentések hatóság felé
  • A minősített adatot tartalmazó hatósági megkeresésekkel kapcsolatos információgyűjtés, válaszadás, iratanyagok szabályszerű kezelése
  • A titkos ügykezelő helyettesítése
  • Az 1 M EUR feletti hitelügyletekkel és óvadékos hitelügyletekkel kapcsolatos compliance ellenőrzések, megfelelőség vizsgálatok elkészítése, az állásfoglalások kezelése
  • A Compliance és Bankbiztonság hatás és felelősségi körébe tartozó nemzetközi és hazai jogszabályokat, rendeleteket, utasításokat, ajánlásokat figyelemmel kíséri, szükség szerint véleményezi, illetve azokkal kapcsolatban tájékoztatást ad / intézkedést kezdeményez a compliance officer, valamint a bank illetékes vezetői és munkatársai felé
  • Jelentések, beszámolók, előterjesztések készítése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Főiskolai / egyetemi végzettség
  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • 3 év szakmai tapasztalat
  • Monotonitástűrés, proaktivitás

Állás adatai

Állás azonosító: 1238
Pozíció pontos megnevezés: Compliance AML / KYC expert
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Compliance és Bankbiztonság
Jelentkezési határidő: 2017.09.30.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Compliance AML / KYC expert