Sberbank Telebank
06 40 41 42 43

Értékesítés támogatási szakértő

Főbb feladatok

  • Értékesítés támogatási anyagok készítése a fiókhálózat teljesítményének optimalizációja érdekében;
  • Helyszíni coaching, fejlesztési tervek kidolgozása és monitorozása;
  • Részvétel a fiókhálózati teljesítmény menedzsment riportálási feladatok ellátásában;
  • Részvétel a keresztértékesítési ráták fejlesztését előszolgáló modell kialakításában;
  • Részvétel a CRM felület további fejlesztését előírányzó üzleti igények begyűjtésében, elemzésében, véleményezésében;
  • A fiókhálózatból érkező ötletek, észrevételek begyűjtése, eelemzése, véleményezése; a megvalósítható észrevételek folyamatokba történő beépítésének koordinációja a minőség növelésének érdekében;
  • A fiók hatékonyságnövelő és operációs biztonságot növelő projektben történő részvétel;
  • Egységes kommunikációs csatornáként az információk összefogása, továbbítása a hálózat felé;
  • Filteres feladatelosztás a fiókhálózat irányában, a feladatok elvégzésének monitoringja;
  • Fióki kampányok nyomonkövetésének menedzselése;
  • Részvétel a fiókhálózati munkavégzéshez kapcsolódó szabályzatok, utasítások kidolgozásában, véleményezésében.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú végzettség;
  • Minimum 3 éves fiókhálózati, hálózatirányítási és értékesítés támogatás területen szerzett tapasztalat;
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás;
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség;
  • Együttműködő, csapatjátékos attitűd,
  • Proaktív, megoldáskereső hozzáállás;
  • Elemző készség, analitikus látásmód;
  • Magabiztos MS Office /MS Excel/ ismeret.

Állás adatai

Állás azonosító: 1248
Pozíció pontos megnevezés: Értékesítés támogatási szakértő
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Fiókkoordináció
Jelentkezési határidő: 2017.10.08.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Értékesítés támogatási szakértő