Sberbank Telebank
06 40 41 42 43

Értékesítési tanácsadó /Budapest/

Főbb feladatok

  • A Bank célcsoportjába illő új ügyfelek akvirálása;
  • Lakossági számlavezetéssel kapcsolatos fióki feladatok ellátása;
  • Jelzáloghitelek és személyi kölcsönök proaktív értékesítése;
  • Lakossági hitelezéssel kapcsolatos ügyintézés;
  • Értékpapír és biztosítási termékek értékesítése;
  • A meglevő ügyfélkörben történő keresztértékesítés;
  • Ügyfelek bankszolgáltatási igényeinek felmérése, ajánlatok kidolgozása;
  • Bankári tanácsadás.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Minimum középfokú végzettség;
  • Hasonló munkakörben szerzett, több éves releváns szakmai tapasztalat;
  • Értékesítési attitűd, kiváló kommunikációs készség;
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés;
  • Gyors tanulás, nagyfokú teherbírás;
  • Stressztűrő képesség, rugalmasság;
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás;
  • Stratégiai szemlélet;
  • Csapatmunka;
  • MS Office rendszerek felhasználói szintű ismerete

Állás adatai

Állás azonosító: 1216
Pozíció pontos megnevezés: Értékesítési tanácsadó /Budapest/
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Lakossági értékesítés
Jelentkezési határidő: 2017.12.31.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Értékesítési tanácsadó /Budapest/