Sberbank Telebank
06 40 41 42 43

Hitelreferens

Főbb feladatok

  • Részvétel a Bank lakossági szegmenséhez kapcsolódó személyi kölcsön hitelügyletek feldolgozásában,
  • Ügyletek előkészítése döntéshez (dokumentumok, termékfeltételek ellenőrzése, ügyfélminősítés készítése),
  • Számlanyitás, szerződéses dokumentáció előkészítése folyósításhoz,
  • Egyeztetés ügyfelekkel, tájékoztatás nyújtása számukra az adott ügyletekkel kapcsolatban (telefonon, írásban),
  • Mobilbankárokkal történő szoros együttműködés és kapcsolattartás.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú gazdasági végzettség;
  • 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat;
  • Lakossági hitelezés folyamatának ismerete;
  • Középfokú angol nyelvismeret;
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek;
  • Önálló, gyors, percíz munkavégzés;
  • Precizitás, pontosság;
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban;
  • Konfliktuskezelés, stressztűrés;
  • Kiváló problémamegoldó képesség.

Állás adatai

Állás azonosító: 1110
Pozíció pontos megnevezés: Hitelreferens
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Mikro vállalati értékesítés
Jelentkezési határidő: 2017.09.30.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Hitelreferens