Sberbank Telebank
06 40 41 42 43

Információbiztonsági felelős

Főbb feladatok

  • Aktívan részt vesz a Bank információbiztonsági rendszereinek tervezésében, kontrollok kialakításában, és ellenőrzésében;
  • Felelős az ISO feladatkörrel összefüggő auditpontok határidőn belül történő lezárásáért;
  • Részt vesz az információbiztonsági kockázatelemzés tervezésében, szervezésében, a feltárt hiányosságok megszüntetésében;
  • Részt vesz a Bankszövetség kapcsolódó munkacsoport ülésein;
  • Ellenőrzi a jogszabályi előírásoknak történő megfelelést és biztosítja a megfelelő dokumentáltságot.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú végzettség;
  • Hasonló feladatkörben szerzett 3-5 éves szakmai tapasztalat;
  • Középszintű angol nyelvtudás (főként írás, olvasás);
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség;
  • Proaktivitás, kezdeményezőkészség;
  • Nyitott hozzáállás, csapatjátékos attitűd;
  • MS Office magabiztos ismerete.

Állás adatai

Állás azonosító: 1244
Pozíció pontos megnevezés: Információbiztonsági felelős
Jelentkezési határidő: 2017.09.30.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Információbiztonsági felelős