Sberbank Telebank
06 40 41 42 43

Junior rendszerszervező

Főbb feladatok

  • Kapcsolattartás az üzleti területekkel, az informatikai igényeiknek felmérése, megvalósítási alternatívák kidolgozása
  • A megvalósított fejlesztések tesztelése, bevezetése az üzleti területekkel együttműködve
  • Folyamatos kapcsolattartás a fejlesztőkkel
  • A fejlesztési folyamatokhoz kapcsolódó dokumentációk elkészítése a Bank fejlesztéssel kapcsolatos előírásainak megfelelően
  • Felhasználók által jelentett hibajelentések kivizsgálása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú informatikai / közgazdasági végzettség (informatika iránti elhivatottság)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • 1-3 éves releváns munkatapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Önállóság, proaktivitás, határozottság

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Banktechnológiai folyamatok, fejlesztési módszertanok naprakész ismerete

Állás adatai

Állás azonosító: 1223
Pozíció pontos megnevezés: Junior rendszerszervező
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: IT Szolgáltatásfejlesztés
Jelentkezési határidő: 2017.11.30.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Junior rendszerszervező