Sberbank Telebank
06 40 41 42 43

Junior vállalati termékmenedzser / Vállalati termékmenedzser /Passzív termékkör/

Főbb feladatok

  • Piackutatás, hiteltermék - bevezetés, termékéletút nyomon követése, termékparaméterek módosítása, termékkivezetés
  • Kapcsolódó hirdetmények és belső szabályzatok kezelése
  • Oktatási anyagok előkészítése az értékesítő kollégák részére
  • Prezentációk készítése a menedzsment számára
  • A termékekkel kapcsolatos kimutatások elemzése, specifikációja
  • Társterületetekkel való együttműködés

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség
  • Minimum 1 év pénzintézetnél szerzett releváns szakmai gyakorlat/tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás, orosz nyelvtudás előny
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Strukturált gondolkodásmód, analitikus szemlélet
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Önálló munkavégzés
  • Ügyfélorientált szemlélet, csapatszellem
  • Magabiztos MS Office ismeret/ MS Word, Excel, PowerPoint/

Állás adatai

Állás azonosító: 1234
Pozíció pontos megnevezés: Junior vállalati termékmenedzser / Vállalati termékmenedzser /Passzív termékkör/
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Corporate termékfejlesztés
Jelentkezési határidő: 2017.11.30.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Junior vállalati termékmenedzser / Vállalati termékmenedzser /Passzív termékkör/