Sberbank Telebank
+36 1 557 5859

Kisvállalati mobilbankár /Országos/

Főbb feladatok

  • Az SME értékesítési képzési program során a Bank vállalati portfóliójának megismerése, értékesítési és ügyfélkezelési módszertanának elsajátítása, szakmai tréningek sikeres teljesítése
  • A képzés elvégzését követően, a Bank stratégiai célkitűzéseinek megfelelően, vezetőjével egyeztetve éves, személyre szóló terv kialakítása, az abban meghatározott célok, tervek megvalósítása
  • Ügyfélakvizíciós tárgyalások önálló megszervezése és lebonyolítása
  • Ügyféligények felmérése, banki szolgáltatások értékesítése, ajánlatok készítése, egyedi kondíciók kidolgozása és karbantartása, ügyféljövedelmezőség biztosítása és nyomon követése
  • Ügyfelektől igényelt dokumentumok bekérése és továbbítása a társosztályok felé
  • A napi munkavégzéséről szükséges jelentések, riportok elkészítése, folyamatos vezetése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Vállalkozói jogviszonyban történő munkavégzés
  • Multinacionális környezetben, bankszektorban szerzett ügyfélkezelési gyakorlat és értékesítési tapasztalat előnyt jelent
  • Kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
  • Céltudatos, határozott, magabiztos fellépés
  • Erős fejlődési igény, tanulási vágy
  • Önálló munkavégzés, hatékony időmenedzsment
  • Rugalmasság, mobilitás
  • Magabiztos MS Office ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Állás adatai

Állás azonosító: 1290
Pozíció pontos megnevezés: Kisvállalati mobilbankár /Országos/
Munkavégzés helye: Országos
Szakterület: SME értékesítés
Jelentkezési határidő: 2018.06.30.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Kisvállalati mobilbankár /Országos/