Sberbank Telebank
06 40 41 42 43

Mikrovállalati tanácsadó /Kaposvár/

Főbb feladatok

  • A bank kisvállalati termékeinek és szolgáltatásainak teljes körű, proaktív értékesítése
  • Betét-befeketetés, hitel, számlatermékek és ezekhez kapcsolódó egyéb szolgáltatások
  • Ügyfelek teljeskörű kiszolgálása, tájékoztatása, igények teljeskörű felmérése
  • számlavezetéssel kapcsolatos napi, operatív feladatok elvégzése mindkét ügyfélszegmensre
  • Aktív cross-selling tevékenység

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett, minimum 2 éves releváns értékesítési tapasztalat
  • Határozott, magabiztos fellépés,
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség,
  • Értékesítési attitűd és szemlélet
  • Ügyfélközpontú magatartás;
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Stratégiai szemlélet
  • Csapatmunka
  • MS office rendszerek felhasználói szintű ismerete

Állás adatai

Állás azonosító: 1247
Pozíció pontos megnevezés: Mikrovállalati tanácsadó /Kaposvár/
Munkavégzés helye: Kaposvár
Szakterület: Mikro vállalati értékesítés
Jelentkezési határidő: 2017.10.06.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Mikrovállalati tanácsadó /Kaposvár/