Sberbank Telebank
06 40 41 42 43

Mikrovállalati termékmenedzser /Budapest/

Főbb feladatok

  • Közreműködés a Mikrovállalati szegmens területi tervek, célkitűzések meghatározásában és megvalósításában és nyomon követésében
  • Mikrovállalati ügyfélkörhöz kapcsolódó igények felmérése (piackutatás, üzleti igények felmérése, elemzések készítése)
  • Termékjavaslatok kidolgozása és bevezetése, meglévő termékportfólió kezelése
  • Mikrovállalati ügyfélkörhöz kapcsolódó termékek jövedelmezőségének elemzése, árazási javaslatok készítése
  • Termékfejlesztési IT igények üzleti specifikálása
  • Termékekhez kapcsolódó munkafolyamatok kialakítása, fejlesztése, átfutási idők visszamérése és elemzése.
  • Szabályzatok, termékleírások kidolgozása / naprakészen tartása
  • Értékesítés támogatási feladatok ellátása (termékértékesítés sikerének nyomon követése, visszajelzések folyamatos kezelése, oktatások szakmai támogatása)
  • Részvétel banki projektekben

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 éves tapasztalat mikrovállalati/ KKV területen szerzett tapasztalat, szegmens/termék menedzseri vagy értékesítési területen
  • Mikrovállalati passzív és aktív termékek ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office alkalmazások ismerete
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Kiváló szervező és koordinációs készség
  • Értékesítési szemlélet, ügyfélorientált hozzáállás

Állás adatai

Állás azonosító: 1232
Pozíció pontos megnevezés: Mikrovállalati termékmenedzser /Budapest/
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Mikro vállalati termékfejlesztés
Jelentkezési határidő: 2017.09.30.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Mikrovállalati termékmenedzser /Budapest/