Sberbank Telebank
+36 1 557 5859

Mobilbankár /Országos/

A több mint 175 éves múltra visszatekintő és 21 országban jelen lévő Sberbank az egyik legdinamikusabban fejlődő bank a világon, mára több, mint 100 millió ügyfelet szolgálunk ki. Jövőképünk, hogy céltudatos, költséghatékony, modern és ügyfélközpontú banki szereplővé váljunk Magyarországon, amely élvezi a Sberbank márka, a márka iránti bizalom és az ahhoz kapcsolódó technológia előnyeit. Ügyfélközpontú szolgáltatásainkat folyamatosan bővítjük, melyek közül kiemelt jelentőségű a Mobilbankár szolgáltatás. Célunk a termékeink ill. szolgáltatásaink iránt érdeklődő meglévő és új ügyfelek professzionális tájékoztatása és kiszolgálása, akár otthonukban vagy munkahelyükön. Pályakezdő vagy? Esetleg rendelkezel hasonló területen szerzett tapasztalattal? Szeretnél megtanulni valami újat? Nyitott személyiség vagy, aki szeret új embereket megismerni és nem riad vissza a kihívásoktól? Ha bármelyik kérdésre a válaszod igen, a Sberbank Magyarország Zrt. mobilbankár csapatában a helyed!

Főbb feladatok

  • Lakossági hiteltermék iránt érdeklődő magánszemélyek felkeresése és a szerződéskötési folyamat menedzselése.
  • A személyes tárgyalások során a Bank termékeinek bemutatása, részletes ismertetése, ügyfelek igényeinek felmérése, igénylési szándékok, igénylők adatainak rögzítése, szükséges dokumentáció összeállítása, az összeállított igénylések bankfiókba történő eljuttatása, a bankfióki kollégák által előkészített szerződések átadása, aláíratása, majd bankfiókban történő végső leadása.
  • Adminisztratív feladatok elvégzése, riportok, kimutatások készítése.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Minimum középfokú végzettség, felsőfokú gazdasági végzettség előny;
  • Számlaképesség - Tevékenység ellátása megbízási jogviszony keretében történik;
  • Releváns, pénzügyi területen (pl. bank, biztosítás) vagy egyéb területen szerzett értékesítési tapasztalat;
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség;
  • Ügyfélorientált attitűd, teljesítményorientált hozzáállás;
  • Proaktivitás, kreativitás;
  • Precizitás, szabálykövető magatartás;
  • Magabiztos MS Office ismeretek;
  • Amit kínálunk:
  • Fix jövedelem + kiemelkedő jutalék
  • Rugalmas munkaidő
  • Folyamatos szakmai támogatás
  • Dinamikusan fejlődő, segítőkész csapat

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • B kategóriás jogosítvány
  • Saját gépjármű

Állás adatai

Állás azonosító: 1259
Pozíció pontos megnevezés: Mobilbankár /Országos/
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Lakossági értékesítés
Pozíció szintje: Munkatárs
Jelentkezési határidő: 2018.09.30.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Mobilbankár /Országos/