Sberbank Telebank
+36 1 557 5859

Senior Relationship Manager /Budapest/

Főbb feladatok

  • Kiemelt középvállalati ügyfélkör (50 millió EUR-ig terjedő nettó árbevétel szegmens), illetve a nagyvállalati ügyfélkörből (50 millió EUR feletti nettó árbevétel szegmens) egyedi megfontolások alapján az üzletághoz tartozó ügyfelek kiszolgálása és új ügyfelek akvizíciója;
  • Egyedileg strukturált (jellemzően 1 milliárd HUF-t elérő vagy afeletti) finanszírozási ügyletek, illetve ügyletcsomagok kidolgozása és menedzselése;
  • Nem finanszírozási szolgáltatások egyedi kondícióinak kidolgozása.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség;
  • Minimum 5 év közép- vagy nagyvállalati finanszírozásban szerzett tapasztalat;
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
  • B kategóriás vezetői engedély;
  • Ügyfélorientált gondolkodás.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Aktív kapcsolatrendszer középvállalati (10-50 millió EUR nettó árbevétel szegmens) ügyfélkörben.

Állás adatai

Állás azonosító: 1226
Pozíció pontos megnevezés: Senior Relationship Manager /Budapest/
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: SME értékesítés
Pozíció szintje: Szakértő
Jelentkezési határidő: 2018.09.30.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Senior Relationship Manager /Budapest/