Sberbank Telebank
06 40 41 42 43

Álláslehetőségek szakmai gyakorlatosoknak

A Sberbank gyakornoki programjait neked találták ki, amennyiben

  • gazdasági, pénzügyi tanulmányokat folytatsz vagy végeztél, mindezt kiváló tanulmányi eredménnyel
  • magabiztos angoltudással rendelkezel
  • a világ egyik leggyorsabban és legdinamikusabban növekvő banki szervezetében szeretnéd megalapozni a karrieredet
  • dinamikus és agilis személyiség vagy, és nem rettensz meg az újdonságtól és a változásoktól
  • jól kommunikálsz, könnyen teremtesz kapcsolatot, és meggyőzően érvelsz

Ha magadra ismertél, nézd meg, hogy milyen lehetőségeket tudunk kínálni:

Kötelező szakmai gyakorlat

Ha még tanulsz, lehetőséget tudunk biztosítani a kötelező szakmai gyakorlatod teljesítésében akár bankfiókban, akár valamelyik központi területünkön. A néhány hetes gyakorlati időszak során

  • betekintést nyerhetsz a bank működésébe,
  • részt vehetsz szakmai feladatok megoldásában,
  • értékes tapasztalatokat szerezhetsz egy munkahely működéséről,
  • igény esetén segítséget tudunk nyújtani a szakdolgozatod elkészítéséhez.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, regisztrációt követően küldd el önéletrajzod és motivációs leveled a kepzes@sberbank.hu email címre! Kérjük, mindenképpen tüntesd fel az alábbiakat:

  • milyen időtartamú gyakorlatot szeretnél végezni
  • mely időpontban alkalmas számodra a gyakorlat elvégzése
  • melyik városban tudod elvégezni a gyakorlatot
  • tanulmányaid kapcsán specializálódsz-e valamely banki területre

Junior gyakornok

Téged keresünk, ha még folyamatban vannak a tanulmányaid, de tudod vállalni azt, hogy alkalmazotti státuszban, teljes munkaidőben vegyél részt a bank munkájában.

Elvárásaink

  • utolsó éves hallgatói státusz valamely, a bank tevékenységébe illeszkedő szakon
  • angol nyelv legalább társalgási szintű ismerete
  • határozott fellépés, jó kommunikációs képesség, ügyfélközpontú magatartás

Amit kínálunk

  • alkalmazotti jogviszony a tanulmányoknak megfelelő szakterületen
  • lehetőség a tanulmányok során megszerzett elméleti ismeretek gyakorlati alkalmazására, és a szakterület alaposabb megismerésére igény esetén támogatás a szakdolgozat megírásához
  • fiatalos, dinamikus munkakörnyezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, regisztrációt követően küldd el önéletrajzod és motivációs leveled a http://karrier.sberbank.hu/allasok/munkavallaloknak oldalon keresztül!

Gyakornok

Ez a program neked szól, ha gazdasági, pénzügyi szakon kiváló eredménnyel végeztél, és szívesen dolgoznál bankban, de előtte szeretnéd alaposabban megismerni a bank legfontosabb területeinek működését.

Elvárásaink

  • felsőfokú iskolai végzettség főiskolán / egyetemen
  • legalább 4,5-es tanulmányi átlag
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás és egyik másik európai nyelv ismerete

  • alkalmazotti jogviszony
  • többállomásos rotációs program a bank különböző stratégiai fontosságú területein, amely lehetőséget nyújt az egyes területek működésének alaposabb megismerésére
  • a tanulmányok során megszerzett elméleti ismeretekre támaszkodó szakmai feladatok