Sberbank Telebank
+36 1 557 5859

Account manager /SME Center Budapest 10-50 M EUR/

Főbb feladatok

  • Hitel és biztosítéki szerződések elkészítése (meglévő szerződésminta alapján a hiteldöntésnek megfelelően).
  • Szerződéskötések leszervezése, közjegyzőkkel történő egyeztetés.
  • Biztosítékok szerződéses hátterével kapcsolatos ügyintézés (garanciaintézmények, földhivatalok, zálogosított követelések kötelezettjei, stb. felé).
  • Hiteldokumentáció előkészítése a tranzakciók (keretbeállítások, folyósítások, törlesztések) végrehajtásához.
  • Egyeztetés a hiteldokumentáció ellenőrzését végző banki területtel.
  • Hitelügyletekkel kapcsolatos tranzakciók (folyósítások, törlesztések, átvezetések) menedzselése.
  • Eseti jellegű adminisztratív feladatok elvégzése.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Gazdasági felsőfokú végzettség;
  • Bankszektorban szerzett gyakornoki tapasztalat KKV finanszírozás vagy mid-office területen ;
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség;
  • Proaktív, ügyfélorientált hozzáállás.
  • Lelkiismeretes, precíz munkavégzés.
  • Magabiztos MS Office ismeret /MS Excel, Word/.

Állás adatai

Állás azonosító: 1489
Pozíció pontos megnevezés: Account manager /SME Center Budapest 10-50 M EUR/
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: SME értékesítés
Pozíció szintje: Munkatárs
Jelentkezési határidő: 2019.09.30.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Account manager /SME Center Budapest 10-50 M EUR/