Sberbank Telebank
+36 1 557 5859

Account services specialist /Budapest/

Főbb feladatok

  • A KKV és Vállalati értékesítési terület támogató munkája, teljes portfólió kezelés az ügyfél akvizícióját követően.
  • Ügyféligény-felmérés, ügyfelek kiszolgálása során a banki szolgáltatás biztosításáról szóló szerződéskötés felügyelete, számlanyitással, betétlekötésekkel, ügyfelek számlatranzakcióival kapcsolatos ügyintézés elvégzése.
  • Egyéb, az ügyfelek kiszolgálásával kapcsolatos adminisztratív, ügyintézői feladatok ellátása, illetve a meglévő ügyfélállomány kezelése a tárosztályokkal együttműködésben.
  • Közreműködés a Bank megfelelő szervezeti egységeivel.az ügyfél-problémák megoldásában.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok.
  • Minimum 1-3 év banki környezetben szerzett releváns tapasztalat.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (írásban és szóban).
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség.
  • Rugalmas személyiség, párhuzamos feladatok priorizálásának képessége.
  • Csapatjátékos, ügyfélorientált hozzáállás.
  • Megbízható, precíz és pontos munkavégzés.
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat;
  • Tárgyalóképes orosz nyelvtudás.

Állás adatai

Állás azonosító: 1520
Pozíció pontos megnevezés: Account services specialist /Budapest/
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: SME értékesítés
Pozíció szintje: Beosztott
Jelentkezési határidő: 2019.10.31.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Account services specialist /Budapest/