Sberbank Telebank
+36 1 557 5859

Adattárház rendszerszervező

Főbb feladatok

  • Adattárház és üzleti intelligencia területeket érintő fejlesztési igények megvalósítása:
  • igény egyeztetése
  • specifikáció, mapping készítése
  • fejlesztés koordinálása, adminisztrálása
  • tesztelés
  • felelősség vállalása a minőségért és a határidőért
  • Egyedi riportok készítése, incidensek kezelése, támogatása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú gazdasági vagy informatikai végzettség
  • Angol szakmai szövegértés
  • Gyors tanulási képesség
  • Összetett problémák gyors megértése
  • Gyors fókuszváltás képessége a feladatvégzésnél
  • Nyitottság új technológiák és módszerek alkalmazása felé
  • Jó kapcsolatteremtő készség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Kommunikációs szintű beszélt angol
  • Adattárház, illetve üzleti intelligencia szervezői tapasztalat előny
  • Banki tapasztalat
  • Adatmodellezési tapasztalat
  • A kiválasztásnál egyenlő eséllyel indulnak a tapasztalt szakemberek és a gyors fejlődési ívű kezdők
  • A szakmai tapasztalat, a készségek és a csapatba illeszkedés képessége, a munkavállaló emberi oldala egyaránt fontos

Állás adatai

Állás azonosító: 1411
Pozíció pontos megnevezés: Adattárház rendszerszervező
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: BI és DWH
Pozíció szintje: Beosztott
Jelentkezési határidő: 2019.02.24.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Adattárház rendszerszervező