Sberbank Telebank
+36 1 557 5859

Affluens és passzív termékek csoportvezető

Főbb feladatok

  • Közreműködés az affluens és passzív területi tervek, célkitűzések meghatározásában, megvalósításában és nyomon követésében a kapcsolódó termékkör vonatkozásában.
  • Önálló javaslat az üzletág stratégiájára vonatkozóan, különös tekintettel az ügyfélakvizíció, megtartás és jutalékbevétel maximalizálásra
  • Lehetőség nemzetközi projektekben való részvételre
  • Folyamatok optimalizálása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség
  • aktív, tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • termékfejlesztési területen szerzett minimum 3-5 év tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (különösen Excel, Power point)
  • strukturált és stratégiai gondolkodásmód
  • érdekérvényesítő képesség
  • együttműködési képesség
  • kiváló kommunikációs képesség
  • can-do attitüd

Állás adatai

Állás azonosító: 1473
Pozíció pontos megnevezés: Affluens és passzív termékek csoportvezető
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Lakossági termékfejlesztés
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Affluens és passzív termékek csoportvezető