Affluens és passzív termékek csoportvezető

Főbb feladatok

  • Keressük új csoportvezetőnket a Hitelkártya és Passzív termékek élére. Leendő kollégánk feladata összefogni és koordinálni a lakossági folyószámla, betéti, CRM és hitelákártya termékmenedzsereket. Amennyiben szeretnél egy lendületes, jó hangulatú csapatot irányítani, szívesen veszel részt újításokban, akkor köztünk a helyed.
  • Új kollégánk feladati lesznek:
  • 1. Termékmenedzserek vezetése
  • 2. Részvétel a startégiaalkotásban
  • 3. Folyamat -és rendszerfejlesztés
  • 4. Vezetői prezentációk készítése és tartása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség
  • Aktív, tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Termékfejlesztési területen szerzett minimum 5 év tapasztalat
  • Minimum 2 éves vezetői tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (különösen Excel, Power point)
  • Innovatív, sikerorientált gondolkodásmód
  • Együttműködési képesség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Can-do attitűd

Állás adatai

Állás azonosító: 1763
Pozíció pontos megnevezés: Affluens és passzív termékek csoportvezető
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Lakossági termékfejlesztés
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Affluens és passzív termékek csoportvezető