Sberbank Telebank
+36 1 557 5859

Belföldi fizetésforgalmi munkatárs

Főbb feladatok

  • Forint megbízások feldolgozása,
  • állandó megbízások feldolgozása,
  • csoportos beszedési megbízással kapcsolatos ügyintézés
  • kapcsolattartás fiókokkal és társosztályokkal
  • reklamációk kezelése,
  • felhatalmazó levélen alapuló beszedési megbízások és váltó beszedési megbízásokkal kapcsolatos teljeskörű ügyintézés,
  • hatósági átutalás és átutalási végzéssel kapcsolatos teljeskörű ügyintézés.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Középfokú végzettség (felsőfokú szakirányú végzettség előnyt jelent),
  • általános irodai programok ismerete (WORD, Excel, stb.),
  • jó kommunikációs képesség,
  • csapatban való együttműködési készség
  • problémamegoldó készség, gyors munkavégzés,
  • megbízható, precíz munkavégzés, terhelhetőség.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Minimum 1 év releváns területen szerzett tapasztalat,
  • fizetésforgalomhoz kapcsolódó ismeretek és gyakorlat,
  • angol nyelvtudás.

Állás adatai

Állás azonosító: 1513
Pozíció pontos megnevezés: Belföldi fizetésforgalmi munkatárs
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Belföldi fizetésforgalmi munkatárs