Sberbank Telebank
+36 1 557 5859

Belső ellenőr /Budapest/

Főbb feladatok

  • Éves ellenőrzési terv végrehajtása;
  • Részvétel az egyes ellenőrzési programokban;
  • Észrevételek, megállapítások jelentésbe való foglalása;
  • Javaslattétel a hiányosságok felszámolására;
  • Ad-hoc jellegű, rendkívüli vizsgálatok lefolytatása a felettes szervezeti egység/vezető megbízásából;
  • Javasolt intézkedések teljesülésének ellenőrzése;
  • Belső szabályzatok, utasítások véleményezése.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú közgazdasági és/vagy pénzügyi végzettség
  • Számviteli vagy kontroll területen szerzett gyakornoki tapasztalat
  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete
  • Megbízhatóság, pontosság
  • Gyorsaság, terhelhetőség
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Hatékony munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt
  • MS Office termékek ismerete

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Pénzügyi szektoron belül szerzett releváns szakmai tapasztalat.

Állás adatai

Állás azonosító: 1464
Pozíció pontos megnevezés: Belső ellenőr /Budapest/
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Belső ellenőrzés
Pozíció szintje: Szakértő
Jelentkezési határidő: 2019.07.31.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Belső ellenőr /Budapest/