Sberbank Telebank
+36 1 557 5859

Beruházási és üzemeltetési munkatárs /Budapest/

Főbb feladatok

  • A banki ingatlanok kapcsán, a napi műszaki üzemeltetés, javítási és karbantartási feladatok koordinálása, ellenőrzése, CAFM rendszer működtetése;
  • A banki ingatlanok működése kapcsán a szükséges beruházási projektek menedzselése, ellenőrzése;
  • A beruházási, kivitelezési és üzemeltetési feladatokhoz szükséges erőforrások biztosítása, kivitelezői, szállítói pályázatok teljes körű felügyelete;
  • Pénzügyi elhatárolások, forecast-ok, költségvetési tervek, tenderek, riportok készítése a beruházási és üzemeltetési tevékenységekkel kapcsolatosan;
  • A projektekhez kapcsolódó adminisztrációk ellátása;
  • Kapcsolattatás a hatósági szervekkel, külső szolgáltatókkal és az érintett belső szervezeti egységekkel.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Minimum középiskolai műszaki végzettség;
  • Legalább 3-5 év releváns szakmai tapasztalat;
  • Kiváló kommunikációs készség, csapatjátékos hozzáállás;
  • Proaktivitás, kiemelkedő probléma megoldó készség;
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés;
  • Minimum alapfokú angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Microsoft Office erős felhasználói ismerete;
  • B kategóriás jogosítvány, vezetői gyakorlat.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Felsőfokú műszaki / műszaki menedzser végzettség;

Állás adatai

Állás azonosító: 1507
Pozíció pontos megnevezés: Beruházási és üzemeltetési munkatárs /Budapest/
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Beszerzés/üzemeltetés
Pozíció szintje: Beosztott
Jelentkezési határidő: 2019.08.31.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Beruházási és üzemeltetési munkatárs /Budapest/