Fiókvezető /Óbuda fiók/

Főbb feladatok

  • A bankfiók értékesítési és akvizíciós tevékenységének irányítása;
  • A bankfiók tervszámaiért való felelősségvállalás;
  • Munkatársak motiválása, munkájuk szervezése, vezetése, rendszeres vezetői és fejlesztési visszajelzés adás;
  • Magán - és kisvállalkozói termékek értékesítésének fejlesztése;
  • Ügyfélkapcsolatok ápolása és tárgyalások bonyolítása;
  • Riportok készítése, ellenőrzése, továbbítása;
  • A fiók előírások és banki szabályzatok szerinti működtetése.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Pénzintézeti, hasonló munkakörben szerzett minimum 3 év vezetői tapasztalat;
  • Lakossági és kisvállalkozói üzletágban való jártasság és több éves hitelezési gyakorlat;
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség;
  • Határozott, magabiztos fellépés;
  • Erős vezetői készség, sales attitűd;
  • Gyors döntéshozatali képesség, felelősségvállalás, erős üzleti szemlélet;
  • Nagy munkabírás és stressztűrő képesség, dinamizmus;
  • Rugalmas alkalmazkodó képesség a gyors változásokhoz;
  • MS Office magabiztos ismerete;
  • B kategóriás jogosítvány.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás.

Állás adatai

Állás azonosító: 1589
Pozíció pontos megnevezés: Fiókvezető /Óbuda fiók/
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Lakossági értékesítés
Jelentkezési határidő: 2020.06.30.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Fiókvezető /Óbuda fiók/