Sberbank Telebank
+36 1 557 5859

Fiókvezető /Paks/

Főbb feladatok

  • A fiók irányítása a Bank stratégiájával és üzletpolitikájával összhangban, a fiók profitabilitási -mennyiségi és minőségi - célkitűzéseinek teljesítése érdekében. A fiók munkájának és folyamatainak teljes körű, hatékony szervezése, irányítása és ellenőrzése, az operációs működési kiválóság megteremtése és folyamatos fenntartása
  • A Bank helyi piaci pozícióinak fejlesztése és megtartása, akvizíciós tevékenység irányítása
  • Aktívan közreműködik az akvizícióban
  • Közvetíti a Bank mindenkori stratégiájában megfogalmazott értékeket, célokat, elvárásokat a munkatársak felé.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Angol középfokú nyelvtudás
  • Minimum 2-3 éves vezetői tapastzalat
  • Vezetői motivációs hatás egyénekre, felkészítés a fejlődésre
  • Döntéshozatal
  • Eredményorientáltság, ügyfélorientáltság, kezdeményezőkészség, Kapcsolatépítés

Állás adatai

Állás azonosító: 1434
Pozíció pontos megnevezés: Fiókvezető /Paks/
Munkavégzés helye: Paks
Szakterület: Lakossági értékesítés
Pozíció szintje: Vezető
Jelentkezési határidő: 2019.02.28.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Fiókvezető /Paks/