Sberbank Telebank
+36 1 557 5859

IFRS gyakornok

Főbb feladatok

  • rendszeres anyavállalati riportok előállításában közreműködés
  • részvétel az éves beszámoló összeállításában
  • projektekben való aktív részvétel, ahol lehetőség nyílik fejlesztési, tesztelési feladatok elvégzésére
  • a terület kollégáinak támogatása a napi szintű feladatokban

Munkakör betöltésének feltételei

  • folyamatban lévő gazdasági, pénzügyi, számviteli felsőfokú tanulmányok
  • minimum középfokú angol nyelvtudás
  • pontosság, precizitás, igényesség
  • Amit kínálunk:
  • piacképes tapasztalat megszerzésének lehetősége
  • szakdolgozat elkészítésében szakmai támogatás nyújtása
  • részmunkaidős munkavégzés, rugalmas munkaidő beosztással
  • hosszú távú karrierlehetőség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • számviteli/pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • IFRS ismerete
  • MS Excel felhasználószintű ismerete
  • adatbányász témakörben ismeretek/érdeklődés

Állás adatai

Állás azonosító: 1518
Pozíció pontos megnevezés: IFRS gyakornok
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Számvitel Pénzügy
Napi munkaidő: 6 órában
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: IFRS gyakornok