Információbiztonsági munkatárs /Budapest/

Főbb feladatok

  • 1, Kapcsolattartás a bécsi anyacéggel, havi státusz riport folyamatos, naprakész vezetése, különös tekintetel a határidők maradéktalan betartására, igény szerinti online egyeztetésen való részvétel.
  • 2, Információbiztonsági feladatok kezelése, végrehajtása, illetve végrehajtatása külsős partnerrel, amelyekbe beletartoznak az alábbiak:
  • Auditok koordinálása, támogatása, szabályzatok, naprakészen tartása, éves felülvizsgálatok határidőre történő elvégzése, anyacégi elvárások implementálása
  • Kockázatelemzés koordinálása, megállapításainak naprakészen vezetése,
  • Riportok, jelentések, előterjesztések készítése,
  • Jogosultság felülvizsgálat kezelése, folyamat felügyelete,
  • Sérülékenység vizsgálati eredmények kiértékelése, megállapításainak, státuszainak kezelése,
  • Logelemzési riport vizsgálati eredmények kiértékelése, megállapítások, státuszok kezelése,
  • Jogosultságigények jóváhagyása,
  • 3, Bankbiztonsági munkák támogatása, amelybe beletartoznak az alábbiak:
  • Belépőkártyák kiadása, visszavétele
  • Igény esetén, videofelvételek kimentése, visszakeresése
  • Humán vizsgálatok támogatása, elvégzése
  • Igény, helyettesítés esetén a Biztonsági őrséggel történő kapcsolattartás, jelzések kezelése
  • Belépési engedélyek kezelése,
  • Fiókellenőrzésekben való részvétel.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú végzettség (lehetőség szerint gazdasági);
  • Minimum 2 éves Információbiztonsági vagy IT biztonsági tapasztalat, vagy minimum 3 éves IT területen szerzett tapasztalat;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség;
  • Együttműködési készség, csapatjátékos attitűd;
  • Önálló munkavégzés, rugalmasság, multitasking;
  • Megbízhatóság, pontosság, határidők kiemelt betartása;
  • Magabiztos MS Office ismeret.

Állás adatai

Állás azonosító: 1775
Pozíció pontos megnevezés: Információbiztonsági munkatárs /Budapest/
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Compliance és Bankbiztonság
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Információbiztonsági munkatárs /Budapest/