Sberbank Telebank
+36 1 557 5859

Ingatlan értékbecslő asszisztens

Főbb feladatok

  • Az osztály adminisztratív munkájának támogatása
  • Központi levelezőrendszer folyamatos monitoringja, ez alapján a munkanyilvántartó táblázat vezetése
  • Külső szakértőkkel való szerződések, eredeti dokumentumok, GDPR nyilatkozatok stb. rendszerezése

Munkakör betöltésének feltételei

  • közép - vagy felsőfokú iskolai végzettség
  • pontos, alapos munkavégzés
  • monotonitástűrés
  • nyitottság új képességek elsajátítására
  • MS Office alkalmazások magas szintű ismerete

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • angol nyelvtudás
  • bankszakmai tapasztalat

Állás adatai

Állás azonosító: 1435
Pozíció pontos megnevezés: Ingatlan értékbecslő asszisztens
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Ingatlan értékbecslés
Pozíció szintje: Beosztott
Napi munkaidő: 4 órában
Jelentkezési határidő: 2019.02.28.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Ingatlan értékbecslő asszisztens