Sberbank Telebank
+36 1 557 5859

Integrációs szakértő

Bankunk folyamatosan fejlődik, új technológiákat és rendszereket vezet be, így újabb és újabb lehetőségeket tudunk biztosítani a tehetséges, fejlődni vágyó szakembereknek. A fejlesztések tervezésénél és megvalósításánál meghatározó tényezővé lépett elő a szolgáltatásorientált architektúra (SOA) kialakítása, a modern webes platform (Angular) bevezetése és a konténer alapú virtualizáció (Docker) alkalmazása. Mindezek megvalósításával foglalkozó Üzleti Alkalmazásfejlesztés keres Integrációs szakértőt.

Főbb feladatok

  • Közreműködésedre új termékek, szolgáltatások bevezetésében.
  • Komplex fejlesztési projektek integrációjának tervezésében aktívan részt veszel.
  • IIB rétegbeli alkalmazások elemzését, tervezését, fejlesztését, tesztelését el tudod végezni.
  • Dobozos termékek illesztési feladatainak ellátása.
  • Kanonikus séma tervezése és minőségbiztosítása.
  • Szolgáltatások tervezésében SOAP/REST.
  • Integrációs tesztelési folyamatok tervezése és minőségbiztosítása. Átvételi tesztelés.
  • Konzultatív segítségnyújtás az IT és a Bank más szervezeti egységeinek.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Legalább 3 év rendszerszervezői tapasztalatod van elosztott rendszerek környezetében
  • Alapos ismereteid vannak az XML technológiában (XML, XSD)
  • Az SQL használatában magas szinten gyakorlott vagy
  • Rendelkezel fejlesztési módszertani ismeretekkel, gyakorlattal (UML, BPMN)
  • Jó analitikus és problémamegoldó képességed van
  • Önállóan el tudod végezni a csapatban rád bízott feladatokat
  • Proaktívan és határozottan állsz a feladatokhoz

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Jól megközelíthető irodaház az Astorianál,
  • Fiatalos, barátságos csapat, akikkel jó együtt dolgozni,
  • Legkedveltebb szoftverfejlesztő eszközöket használjuk (JIRA, Xray, Confluence, Enterprise Architect, Oxygen XML),
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • Sberbank Szabadegyetem előadássorozat pénzügyi és ismeretterjesztő témákban,
  • Aktív Sberbank közösségi élet (Sportnap, csapatépítők, karácsonyi parti, banki foci- és kosárcsapat, futókör, kerékpárkör),
  • Versenyképes jövedelem,
  • Béren kívüli juttatások (Cafeteria, egészségbiztosítás, kedvezményes számlacsomag, dolgozói egyedi kedvezmények),
  • Határozatlan idejű munkaszerződés (3 hónap próbaidővel).

Állás adatai

Állás azonosító: 1425
Pozíció pontos megnevezés: Integrációs szakértő
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: IT Szolgáltatásfejlesztés
Pozíció szintje: Szakértő
Jelentkezési határidő: 2019.02.24.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Integrációs szakértő