IT üzemeltetési vezető

Bankunk folyamatosan fejlődik, új technológiákat és rendszereket vezet be. A fejlesztések megvalósításánál meghatározó tényezővé lépett elő a szolgáltatásorientált architektúra (SOA) kialakítása, a konténer alapú virtualizáció (Docker) alkalmazása, illetve a hibatűrő, magas rendelkezésre állású rendszerek bevezetése, különösen a pénzforgalmi területen. Mindezek üzemeltetése jövőorientált, a változó követelményekhez gyorsan igazodó üzemeltetési területet kíván, amelynek vezetőjét keressük.

Főbb feladatok

  • A Bank IT üzemeltetési folyamatainak összefogása, ITIL szerinti működésének biztosítása, 40 fős terület szakmai vezetése
  • Incidensek kezelése, a szolgáltatások folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása, biztonságos működtetése
  • IT infrastruktúra tervezésében és megvalósításában való aktív részvétel
  • IT üzemeltetési területet érintő projektek tervezése, koordinálása
  • Üzleti projektekben szakértői tevékenység
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal, a Bank többi területével
  • Új technológiák és megoldások tervezésében és bevezetésében való közreműködés (Devops megközelítés)
  • IT szakértő, fejlesztő kollégák munkájának támogatása

Munkakör betöltésének feltételei

  • hasonló munkakörben szerzett több éves releváns tapasztalat,
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • IT üzemeltetésben való jártasság,
  • ITIL működési ismeretek, tanulmányok,
  • problémamegoldó, logikusan gondolkodó, analitikus személyiség,
  • jó kommunikációs készség,
  • proaktivitás és igényes munkavégzés,
  • érdeklődés szakmai újdonságok iránt.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Naprakészen ismered a virtualizáció, DevOps trendeket
  • Ismered a banki működés üzleti- és háttérfolyamatait

Állás adatai

Állás azonosító: 1673
Pozíció pontos megnevezés: IT üzemeltetési vezető
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: IT Üzemeltetés
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: IT üzemeltetési vezető