Sberbank Telebank
+36 1 557 5859

Jelentésszolgálati munkatárs

Főbb feladatok

  • A Magyar Nemzeti Bank felügyeleti és statisztikai adatszolgáltatásainak, valamint egyéb társhatóságoknak küldendő jelentések összeállításában való aktív közreműködés
  • Adatszolgáltatásokat érintő belső projektekben, fejlesztésekben való aktív közreműködés
  • Jelentések specifikálásához, automatizálásához, teszteléséhez, adattárház fejlesztésekhez kapcsoló belső munkafolyamatok támogatása
  • Egyéb, a munkakörével összeegyeztethető eseti, helyettesítési feladatok ellátása közvetlen felettesének utasításai alapján.

Munkakör betöltésének feltételei

  • gazdasági/ pénzügyi felsőfokú végzettség
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • analitikus szemléletmód
  • együttműködési képesség
  • pontos, precíz munkavégzés

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • releváns szakmai tapasztalat
  • Excel magabiztos használata

Állás adatai

Állás azonosító: 1508
Pozíció pontos megnevezés: Jelentésszolgálati munkatárs
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Jelentésszolgálat
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Jelentésszolgálati munkatárs