Junior Bankgarancia és Trade finance munkatárs

Főbb feladatok

  • Bankgarancia ügyletek teljeskörű operációs ügyintézése - bankgarancia szövegek elkészítése, egyeztetés társterületekkel, bankgarancia kibocsátási feltételek összegyűjtése és továbbítása ellenőrzésre, bankgarancia kiadása ügyfél részére, bankgarancia megszüntetések és lehívások ügyintézése
  • Trade Finance hitelek teljeskörű operációs ügyintézése - a leszerződött hitelkeretek első folyósítási feltételének teljesülését követően a hitelkeret kezelése a hitelszerződésben rögzített feltételek szerint, az előre kialakított hitelezési folyamatok alapján
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel operációt érintő ügyekben.
  • Szoros szakmai együttműködés az SME és Corporate Területekkel, illetve a Trade Finance Osztállyal.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Minimum középfokú végzettség
  • Bankszektoron belül, back office munkatárs vagy vállalat finanszírozási területen szerzett asszisztensi tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Proaktív, ügyfélorientált hozzáállás
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Pozitív, csapatjátékos hozzáállás
  • Magabiztos MS Office ismeretek (Excel, Word)

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Bankgarancia ügyletek kezelésében szerzett gyakorlat
  • SWIFT rendszer ismerete
  • Okmányos területen szerzett tapasztalat

Állás adatai

Állás azonosító: 1572
Pozíció pontos megnevezés: Junior Bankgarancia és Trade finance munkatárs
Munkavégzés helye: Budapest
Jelentkezési határidő: 2020.03.15.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Junior Bankgarancia és Trade finance munkatárs