Junior Belső ellenőr /Budapest/

Főbb feladatok

  • Éves ellenőrzési terv végrehajtása;
  • Részvétel az egyes ellenőrzési programokban;
  • Az egyes vizsgálatok során végzett feladatairólírásos anyag készítése, észrevételek, megállapítások jelentésbe való foglalása;
  • Belső ellenőrzés feladataival kapcsolatos adminisztratív teendők elvégzése.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú közgazdasági és/vagy pénzügyi végzettség - folyamatban lévő tanulmány is elfogadott;
  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete;
  • Lelkes, tettrekész hozzáállás,pozitív attitűd;
  • Megbízhatóság, pontosság;
  • Gyorsaság, terhelhetőség;
  • Kiváló problémamegoldó képesség;
  • Hatékony munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt
  • MS Office termékek ismerete.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Pénzügyi szektoron belül szerzett releváns,ellenőrzés területén szerzett tapasztalat.

Állás adatai

Állás azonosító: 1515
Pozíció pontos megnevezés: Junior Belső ellenőr /Budapest/
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Belső ellenőrzés
Jelentkezési határidő: 2019.11.30.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Junior Belső ellenőr /Budapest/