Sberbank Telebank
+36 1 557 5859

Junior követeléskezelő

Főbb feladatok

  • A mikrovállalati és lakossági hitelekből eredő lejárt tartozások behajtása a lehető legmagasabb megtérülést biztosító módon.
  • Kimenő hívások indítása a késedelembe került ügyfelek megkeresése céljából.
  • Késedelembe került ügyfelek részéről érkező bejövő hívások fogadása.
  • Az ügyfelek teljes körű tájékoztatása az elmaradásról, és a nemfizetés következményeiről, a késedelembe kerülés okainak felderítése, szükség esetén az átszerződés lehetőségének felajánlása, fizetési megállapodás rögzítése.
  • A kapcsolatfelvétel eredményének, fizetési ígéretnek, megállapodásnak rögzítése a behajtási támogató rendszerben.
  • Ügyfél elérhetőség felkutatása a rendelkezésre álló eszközök segítségével, a fellelt elérhetőségek rögzítése a behajtási rendszerben.
  • Kapcsolattartás a hálózattal.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Legalább középfokú végzettség.
  • Angol nyelvtudás.
  • Precizitás, pontosság, alaposság, monotóniatűrés, eredményorientáltság.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Állás adatai

Állás azonosító: 1446
Pozíció pontos megnevezés: Junior követeléskezelő
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Lakossági workout
Pozíció szintje: Beosztott
Jelentkezési határidő: 2019.04.14.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Junior követeléskezelő