Junior monitoring munkatárs /Budapest/

Főbb feladatok

  • Az automatizált, ütemezett, egyedi, valamint a rendkívüli monitoring tevékenységgel kapcsolatban a monitoring unit számára előírt feladatok teljeskörű ellátása;
  • KKV, nagyvállalati ügyfelek éves, negyedéves pénzügyi adatainak feldolgozása, elemzése meghatározott mutatószámok alapján, kockázatok feltárása a pénzügyi adatok tükrében;
  • A vállalati hitelezési dokumentációban, szerződésekben foglalt egyéb kötelezettségek, monitoring feltételek ellenőrzése, nyilvántartása, monitoring lapok feltöltése angol és magyar nyelven;
  • Részvétel a monitoring tevékenységhez kapcsolódó adatszolgáltatásokban;
  • A monitoring tevékenység fejlesztésével, hatékonyságának növelésével kapcsolatos belső banki projektekben való részvétel;
  • Tanácsadás és segítségnyújtás a monitoring tevékenységgel kapcsolatos kérdésekben a társterületek számára.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú pénzügyi vagy gazdasági végzettség;
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt;
  • Kiváló elemző készség, analitikus gondolkodásmód;
  • Stressz és monotonitástűrő képesség;
  • Nagyfokú önállóság;
  • MS Office ismeret /MS Excel kiemelten/.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben, vállalati hitelelemzés területén szerzett szakmai tapasztalat.

Állás adatai

Állás azonosító: 1670
Pozíció pontos megnevezés: Junior monitoring munkatárs /Budapest/
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Kockázatkezelés
Jelentkezési határidő: 2021.03.15.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Junior monitoring munkatárs /Budapest/