Sberbank Telebank
+36 1 557 5859

Junior monitoring specialista

Főbb feladatok

  • Ügyfelek éves minősítésének készítése;
  • Ügyfelek éves/negyedéves pénzügyi adatainak feldolgozása (pl. segédtábla készítés) és elemzése meghatározott mutatószámok alapján, kockázatok feltárása a pénzügyi adatok tükrében;
  • A banki szabályzatok, döntések által a csoport feladatkörébe utalt monitoring feladatok elvégzése;
  • Ügylet, ügyfél és ügyfélcsoport szintű monitoring lapok feltöltése angol/magyar nyelven;
  • Kapcsolattartás a társterületekkel és az ügyfélgazdákkal.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség, erős számviteli tudás - frissdiplomás, pályakezdő jelentkezőket is szívesen fogadunk;
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt;
  • Kiváló elemzőkészség, analitikus gondolkodásmód;
  • Stressz és monotonitástűrő képesség;
  • Nagyfokú önállóság;
  • MS Office ismeret /MS Excel kiemelten/.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben, vállalati hitelelemzés területén szerzett szakmai tapasztalat

Állás adatai

Állás azonosító: 1441
Pozíció pontos megnevezés: Junior monitoring specialista
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Pénzügyi elemzés
Pozíció szintje: Beosztott
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Junior monitoring specialista