Sberbank Telebank
+36 1 557 5859

Junior pénzügyi kontroller

Főbb feladatok

  • Részvétel a havi zárási feladatokban, beruházási riportok elkészítésében, költség és jutalék allokációjában
  • Részvétel a Management havi riportok elkészítésében, az adatok előkészítésében
  • Havi csoportszintű jelentések elkészítésének támogatása
  • Részvétel az éves üzleti tervezési folyamatban
  • Kontrolling folyamatok automatizációjának, egyszerűsítésének támogatása, részvétel az adattárház alapú kontrolling adatpiac kialakításában, fejlesztésében

Munkakör betöltésének feltételei

  • pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség
  • középfokú angol nyelvtudás
  • Microsoft Office alkalmazások - különösen az Excel - felhasználói szintű ismerete
  • nyitott proaktív személyiség,
  • strukturált gondolkodásmód,
  • pontosság, precizitás

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • VBA ismeretek, adatbázis kezelési, lekérdezési (SQL) ismeretek megléte előny
  • min. 1-3 éves szakmai tapasztalat

Állás adatai

Állás azonosító: 1476
Pozíció pontos megnevezés: Junior pénzügyi kontroller
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Junior pénzügyi kontroller