Sberbank Telebank
+36 1 557 5859

Junior Relationship manager /Budapest/

Főbb feladatok

  • 10-50 MEUR közötti árbevételű vállalati ügyfelek kiszolgálása és új ügyfelek akvizíciója;
  • Az akvizíciós munka szisztematikus kivitelezése a kitűzött célok elérése érdekében;
  • Folyamatos kapcsolattartás és keresztértékesítés a meglévő vállalati portfólióban;
  • Indikatív ajánlatok készítése és közreműködés a hitel-előterjesztések és a hiteldokumentáció elkészítésében;
  • Együttműködés a társterületekkel, rendszeres riportolás a vezetőség felé
  • A kezelt ügyfélportfólió rendszeres felülvizsgálata banki jövedelmezőség és hitelképesség szempontjából.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség;
  • Mikrovállalati vagy KKV finanszírozás területén releváns pozícióban vagy gyakornokként szerzett tapasztalat előny;
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • B kategóriás vezetői engedély;
  • Értékesítői attitűd;
  • Dinamikus, meggyőző személyiség
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség;
  • Strukturált gondolkodásmód;
  • Magabiztos MS Office ismeret.

Állás adatai

Állás azonosító: 1388
Pozíció pontos megnevezés: Junior Relationship manager /Budapest/
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: SME értékesítés
Pozíció szintje: Munkatárs
Jelentkezési határidő: 2019.03.31.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Junior Relationship manager /Budapest/