Junior rendszerszervező

Bankunk folyamatosan fejlődik, új technológiákat és rendszereket vezet be, így újabb és újabb lehetőségeket tudunk biztosítani a tehetséges, fejlődni vágyó pályakezdő szakembereknek. A fejlesztések tervezésénél és megvalósításánál meghatározó tényezővé lépett elő a szolgáltatásorientált architektúra (SOA) kialakítása, a modern webes platform (Angular) bevezetése és a konténer alapú virtualizáció (Docker) alkalmazása. Mindezek megvalósításával foglalkozó Üzleti Alkalmazásfejlesztés keres Junior rendszerszervezőt.

Főbb feladatok

  • A bank meglévő rendszereihez kapcsolódó fejlesztések szervezői és üzleti elemzői feladatainak ellátása,
  • Kisebb egyedi fejlesztések projekt jellegű témavezetése, végrehajtás koordinálása,
  • Üzleti szakterületek IT oldali támogatása az üzleti követelményspecifikációk elkészítésében,
  • Szoftver követelményjegyzék elkészítése,
  • Szoftverfejlesztői beszállítók által adott rendszerterv, szoftverarchitektúra dokumentum véleményezése,
  • Folyamatos kapcsolattartás a fejlesztőkkel,
  • Tesztesetek írása és futtatása a fejlesztések kapcsán,
  • Aktív részvétel hibakeresésben.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel,
  • Legalább 1 év rendszerszervezői vagy IT gyakornoki tapasztalatod van (de pályakezdők jelentkezését is várjuk),
  • Társalgási szintű angol nyelvtudásod van,
  • Alap SQL lekérdezéseket tudsz írni,
  • Kiváló a konfliktuskezelési és problémamegoldó képességed,
  • Önállóan el tudod végezni a csapatban rád bízott feladatokat,
  • Proaktívan és határozottan állsz a feladatokhoz.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Ismered a bankok üzleti- és háttérfolyamatait,
  • Rendelkezel teszt-menedzsment tapasztalattal,
  • Rendelkezel fejlesztési módszertani ismeretekkel, gyakorlattal (UML, BPMN, Enterprise Architect).

Állás adatai

Állás azonosító: 1571
Pozíció pontos megnevezés: Junior rendszerszervező
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: IT Szolgáltatásfejlesztés
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Junior rendszerszervező