Lakossági folyószámla termékmenedzser

Amennyiben szeretnél a magyar fedezetlen hitelezési piac egyik legdinamikusabban fejlődő, innovatív csapatában dolgozni, akkor köztünk a helyed. A Sberbank az elmúlt években személyi kölcsön és babaváró hitelezésben a szektor egyik legtöbb ügyfél akvizícióját végrehajtó szereplőjévé vált, jelentős piaci részesedésünk és tapasztalatunk van mind az online, mind a harmadik feles értékesítési csatornákon végzett értékesítésben.

Főbb feladatok

  • Részvétel a stratégiaalkotásban, üzleti javaslatok önálló készítése és prezentálása (döntés előkészítés, bevétel-költség elemzés, sales és marketing stratégia kidolgozása);
  • Folyamat és rendszerfejlesztés: célunk, hogy az egyik leggördülékenyebb onboarding folyamatot alkossuk meg valamennyi értékesítési csatornánkra;
  • Piackutatás, versenytárselemzés;
  • Termékdokumentációk elkészítése;
  • Jogszabályi megfelelések biztosítása.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Minimum 3-5 éves termékmenedzseri tapasztalat lakossági területen;
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • MS Office aktív felhasználó szintű ismeretek;
  • Innovatív, sikerorientált gondolkodásmód;
  • Agilis gondolkodás.
  • Amit kínálunk:
  • Jó hangulatú csapat, támogató munkakörnyezet;
  • Vizibilitás, eredményeidet, sikereidet nálunk te prezentálhatod a felső vezetők és a menedzsment részére egyaránt;
  • Részvételi lehetőség külföldi projektekben, ha szeretnéd;
  • Cafeteria, Egészségbiztosítás;
  • Versenyképes juttatás.

Állás adatai

Állás azonosító: 1685
Pozíció pontos megnevezés: Lakossági folyószámla termékmenedzser
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Lakossági folyószámla termékmenedzser