Lakossági hitelreferens

A Sberbank nem csupán egy munkahely, hanem egyéni történetek összessége, amelynek minden dolgozó a részese. Hisszük, hogy attól tud egy munkahelyi közösség jól működni, hogy a közös sikerek mögött valós személyek állnak, egyedi ötletekkel és motivációkkal. Csatlakozz hozzánk, hogy megtapasztald, milyen a Sberbank közösségének tagja lenni!

Főbb feladatok

  • Részvétel a Bank lakossági szegmenséhez kapcsolódó személyi kölcsön hitelügyletek feldolgozásában,
  • Ügyletek előkészítése döntéshez (dokumentumok, termékfeltételek ellenőrzése, ügyfél minősítés készítése),
  • Számlanyitás, szerződéses dokumentáció előkészítése folyósításhoz,
  • Egyeztetés ügyfelekkel, tájékoztatás nyújtása számukra az adott ügyletekkel kapcsolatban (telefonon, írásban),
  • Mobilbankárokkal történő szoros együttműködés és kapcsolattartás.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • Haladó szintű MS Office ismeretek (Excel, Acces)
  • Önálló, gyors, percíz munkavégzés
  • Precizitás, pontosság
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban
  • Konfliktuskezelés, stressztűrés
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Mikrovállalati hitelezés folyamatának ismerete
  • Tapasztalat vállalati hitelek előkészítésében

Állás adatai

Állás azonosító: 1606
Pozíció pontos megnevezés: Lakossági hitelreferens
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Lakossági hitelreferens