Project Finance Manager /Budapest/

Főbb feladatok

  • A saját portfólióba tartozó ügyfelek tevékenységének, gazdálkodásának folyamatos nyomon követése, bankszolgáltatási igényeinek felmérése, közreműködés problémáik megoldásában, banki tanácsadás nyújtása;
  • A Bank stratégiai célkitűzéseit figyelembe véve akvizíciós terv készítése és megvalósítása, új ügyfelek felkutatása, ügyfélkör bővítése;
  • A meglévő és új ügyfelekkel, valamint hitelügyletekkel kapcsolatos folyamatok koordinálása, ellenőrzése, szükséges dokumentumok beszerzése a hatékony ügymenet biztosítása érdekében;
  • Szerződéskötés felügyelete, monitoring jelentések, riportok készítése;
  • A piaci trendek, változások, valamint a Bank tevékenységével kapcsolatos jogi és belső előírások változásainak folyamatos nyomon követése.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú közgazdasági, pénzügyi végzettség;
  • Elsősorban minimum 1-2 év releváns, projekt finanszírozási területen szerzett tapasztalat az elvárt, de KKV vagy nagyvállalati finanszírozás területén szerzett szakmai múlttal rendelkező pályázók jelentkezését is szívesen fogadjuk!
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
  • Határozott, magabiztos fellépés;
  • Kiváló kommunikációs és kommunikációs készség;
  • Analitikus látásmód;
  • Önálló munkavégzés;
  • Nyitottság, csapatszellem;
  • Magabiztos MS Office ismeret

Állás adatai

Állás azonosító: 1752
Pozíció pontos megnevezés: Project Finance Manager /Budapest/
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Project finance
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Project Finance Manager /Budapest/