Rendszergazda csoportvezető

Főbb feladatok

  • Alkalmazás üzemeltetési csoport szakmai vezetése
  • A rendszerek rendelkezésre állásának biztosítása (L2/L3), napi feladatok koordinálása
  • Aktív részvétel új megoldások és folyamatok bevezetésében (Openshift, Docker, üzleti projektek)
  • Verziófrissítések ellenőrzése a különböző környezetekben, tesztelések támogatása, üzemi átadásának előkészítése a kapcsolódó utasítás, jegyzőkönyvek és dokumentációk alapján
  • Kapcsolattartás társterületekkel, támogatást nyújtó külső szállítókkal
  • Üzemeltetési dokumentációk naprakészen tartása
  • Csapatmunka elősegítése és támogatása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Legalább 3 éves nagyvállalati környezetben működő, magas rendelkezésre állású rendszerek, alkalmazások üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Alkalmazás monitorozásban, teljesítmény hangolásban szerzett tapasztalat
  • Szakirányú felsőfokú iskolai végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Megbízhatóság, pontosság, jó problémamegoldó képesség
  • Jó szervező és kommunikációs készség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Banki környezetben szerzett tapasztalat
  • IBM Websphere, MQ tapasztalat
  • Windows, Linux szerverek ismerete
  • Devops eszközök és konténer technológiák ismerete
  • ITIL alapok

Állás adatai

Állás azonosító: 1656
Pozíció pontos megnevezés: Rendszergazda csoportvezető
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: IT Üzemeltetés
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Rendszergazda csoportvezető