Retail Marketing Manager

Főbb feladatok

  • Az üzleti stratégiához illeszkedő éves marketingkommunikációs terv kidolgozása és implementálása.
  • A lakossági és micro üzletág célcsoportspecifikus és értékesítési stratégiájához illeszkedő marketingkommunikációs aktivitások tervezése és összehangolása: termék kommunikáció, ATL és BTL kampányok.
  • Bankfiókok támogatási: fióki marketing anyagok készítése, kapcsolattartás.
  • A nemzetközi központtal történő folyamatos kapcsolattartás és tájékoztatás.
  • Menedzsment előterjesztések készítése, kapcsolódó folyamatok felügyelete.
  • Folyamatos és ad-hoc kutatások tervezése és implementálása.
  • Kreatív ügynökségek kezelése és motiválása.
  • Az éves marketingkommunikációs büdzsé tervezése és kezelése.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú közgazdasági és/vagy marketing szakirányú végzettség.
  • Minimum 5 év releváns marketingkommunikációs területen és/vagy ügynökségen szerzett szakmai tapasztalat (bankszektor és/vagy szolgáltatásszektor előny).
  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás - szóban és írásban egyaránt.
  • Kiváló tárgyalási és kommunikációs készség.
  • Menedzseri szemlélet, hatékony munkaszervezés,
  • Proaktivitás, önállóság, kezdeményező képesség, döntésképesség, kreativitás, hatékonyság, jó munkaszervező képesség, szakmai kompetencia, multitasking.

Állás adatai

Állás azonosító: 1529
Pozíció pontos megnevezés: Retail Marketing Manager
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Marketing és kommunikáció
Jelentkezési határidő: 2019.11.30.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Retail Marketing Manager