Retail workout jogtanácsos/manager

Főbb feladatok

  • A felelősségi körébe tartozó hitelügyletek teljes körű kezelése, a bank számára a lehető legmagasabb megtérülést biztosító megoldások kidolgozása,
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, személyesen is,
  • Jogi eljárások indítása, nyomon követése, kapcsolattartás a végrehajtókkal, bíróságokkal, egyéb hatóságokkal,
  • Döntések előkészítése, végrehajtása, megoldási javaslatokat tartalmazó írásos előterjesztések készítése, javaslattétel az adott ügylettel kapcsolatos követendő banki stratégiára,
  • A bank képviselete egyes peres eljárásokban,
  • A behajtás terület jogi támogatása,
  • Szerződések, egyéb jogi nyilatkozatok, levélminták írása, véleményezése, ellenjegyzése.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Jogász végzettség, jogi szakvizsga,
  • Alapfokú angol nyelvtudás,
  • 1-3 év behajtás, jogérvényesítés területén szerzett tapasztalat,
  • Kiváló kommunikációs készség,
  • Stressz tűrés, terhelhetőség, precizitás,
  • Csapatjátékos attitűd,
  • MS Office készségszintű használata.

Állás adatai

Állás azonosító: 1597
Pozíció pontos megnevezés: Retail workout jogtanácsos/manager
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Lakossági workout
Jelentkezési határidő: 2020.08.31.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Retail workout jogtanácsos/manager