Sberbank Junior IT Tehetség Program

Bankunk folyamatosan fejlődik, így újabb és újabb lehetőségeket tudunk biztosítani a tehetséges, fejlődni vágyó pályakezdő szakembereknek. Nálunk valós szakmai tapasztalatot szerezhetsz diplomád megszerzése után vagy akár már egyetemi éveid alatt is. A 6 hónapos, szeptemberben induló, többállomásos Sberbank Junior IT Tehetség Program során komplex rálátásod nyílik az IT különböző területeire, hiszen mindegyiken eltölthetsz két-két hónapot, ahol izgalmas és egyben komoly feladatok várnak Rád.

Főbb feladatok

  • 6 hónapos határozott idejű munkaviszonyt,
  • versenyképes gyakornoki jövedelmet, mellé Cafeteriát és egészségbiztosítást
  • a program sikeres teljesítése esetén állásajánlatot,
  • rugalmas időbeosztást: hiszen ha még tanulsz, számodra első helyen a tanulmányaid állnak, ezért lehetőség van munkádat ennek megfelelően beosztani,
  • az IT és annak különböző szegmenseinek megismerését,
  • szakmai és személyes fejlődést, karriertervezést, amelyet az IT terület vezetői mentorként segítenek,
  • fejlődésed támogatását személyre szabott tréningekkel,
  • segítőkész kollégákat, akikhez bármilyen szakmai kérdéssel fordulhatsz
  • szakdolgozat írása során segítségnyújtást,
  • jól megközelíthető irodaházat az Astoriánál.

Munkakör betöltésének feltételei

  • friss diplomás / végzős vagy IT területen, és tudod vállalni az akár 40 órás munkahetet,
  • érdekel az IT világa, és célod, hogy kiderítsd, mely terület áll a legközelebb hozzád,
  • új ötleteket, szemléletmódot hozol, amik hozzájárulnak folyamataink fejlesztéséhez,
  • legalább középfokú, magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel,
  • jól tudsz csoportban és önállóan is dolgozni,
  • dinamikus, agilis vagy, és nem rettensz meg a kihívást jelentő feladatoktól.

Állás adatai

Állás azonosító: 1717
Pozíció pontos megnevezés: Sberbank Junior IT Tehetség Program
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: IT Szolgáltatásfejlesztés
Szerződés típusa: Határozott idejű (6 Hónap)
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Sberbank Junior IT Tehetség Program