Test expert

Bankunkban a fejlesztések tervezésénél és megvalósításánál meghatározó tényezővé lépett elő a szolgáltatás orientált architektúra (SOA) kialakítása, a modern webes platform (Angular) bevezetése és a konténer alapú virtualizáció (Docker) alkalmazása, így újabb és újabb lehetőségeket tudunk biztosítani a tehetséges, fejlődni vágyó szakembereknek. Jelentkezz hozzánk még ma, ha szeretnél az Üzleti Alkalmazásfejlesztés csapatunk új Test Expert kollégája lenni!

Főbb feladatok

  • Tesztesetek írása specifikáció alapján
  • Tesztelési erőforrások meghatározása
  • A Bank alkalmazásainak tesztelése manuális módon
  • Teszteredmények dokumentálása
  • Felhasználói tesztek támogatása
  • Tesztelés előrehaladásának nyomonkövetése, jelentések írása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal és a bankon belüli társterületekkel

Munkakör betöltésének feltételei

  • Min. 1-3 releváns szakmai tapasztalat
  • Aktív angol középfokú nyelvtudás
  • Tesztelési folyamatok és módszertanok ismerete
  • Legalább egy programozási nyelv ismerete
  • Adatbázis kezelési tapasztalat
  • Verziókövető eszköz ismerete
  • Rendszerszemlélet, proaktivitás, precizitás
  • Analitikus és logikus gondolkodásmód
  • Tervezési és dokumentálási készség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Felsőfokú informatikai szakirányú végzettség
  • ISTQB alapok
  • Banki alkalmazások tesztelésében szerzett tapasztalat
  • Tesztautomatizálást támogató alkalmazások ismerete (Selenium, JMeter)

Állás adatai

Állás azonosító: 1595
Pozíció pontos megnevezés: Test expert
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: IT Szolgáltatásfejlesztés
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Test expert